O firmie

Szanowni Państwo, 

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy i dołączenia do grona naszych partnerów handlowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki wzajemnej współpracy handlowej. Gwarantujemy Państwu kompletne wsparcie merytoryczne, handlowe i marketingowe oparte na naszej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu.

 


Firma „GRAWIT”
z główną siedzibą w Skoczowie, działa w branży biurowo-informatycznej oraz istnieje na polskim rynku od 9 lat. Od samego początku firma skoncentrowała się na rynku instytucjonalnym kierując swoją ofertę do firm, urzędów i instytucji początkowo na terenu województwa śląskiego. Utworzenie oddziału naszej firmy w miejscowości Reguły koło Warszawy jest ogromnym sukcesem podkreślającym rozwój w zakresie świadczenia usług, dostaw materiałów biurowych. W tym czasie podjęliśmy również współpracę z największym na świecie producentem artykułów eksploatacyjnych HP, przez którego zostaliśmy wyróżnieni jako ZŁOTY PARTNER.

 


W naszej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi:


- artykuły biurowe i papiernicze
- materiały eksploatacyjne
- sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, notebooki, monitory kserokopiarki itp.)
- oprogramowanie informatyczne (oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie biurowe oraz systemowe, itp.)

 

 

Naszymi dostawcami są najbardziej renomowani światowi producenci branży biurowej oraz informatycznej np.: HP, Canon, Brother, Samsung, OKI, Emmerson, International Paper, Opus, Rexel, Esselte, Donau, itp. Jednocześnie staramy się wzbogacić naszą ofertę o produkty pochodzące z niewielkich, ale najbardziej innowacyjnych firm krajowego sektora MSP.

 


Jeżeli są Państwo zainteresowani jakąkolwiek współpracą, albo pozyskaniem  informacji dotyczącej naszej oferty, cen oraz współpracy prosimy kontaktować się pod wskazanymi poniżej numerami telefonów lub też przesłać zapytanie w formie elektronicznej.